Smaki Podhala - ornamenty
O FIRMIE

Smaki podhala

Jesteśmy rodzinnym sklepem z oryginalną regionalną żywnością. Naszą ideą jest propagowanie najsmaczniejszych ekologicznych produktów wprost z Podhala. Sklep powstał z zamysłem udostępnienia szerszemu gronu odbiorców specjalnych smaków, znanych nam – Zakopiańczykom od dziecka. Pragniemy Państwu zaoferować potrawy oparte na oryginalnych domowych recepturach. U nas znajdziecie wyłącznie naturalne składniki. Zapraszamy do wyboru z bogatej gamy wyszukanych i ciekawych przysmaków!

Nasza oferta jest alternatywą dla produktów komercyjnych i ogólnodostępnych. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie

Nasze wyjątkowe produkty z regionalnej spiżarni oraz regionalne alkohole są dostępne nie tylko w naszych sklepach stacjonarnych, ale także wygodnie online. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Regionalnealkohole24.com, gdzie znajdziesz bogaty wybór autentycznych smaków Podhala, gotowych do dostarczenia prosto pod Twój dach. Dzięki naszej platformie zakupowej możesz cieszyć się najlepszymi produktami bez wychodzenia z domu, zachowując przy tym ich autentyczność i jakość. Dołącz do naszej społeczności smakoszy online i pozwól nam dostarczyć Ci prawdziwe doznania kulinarno-kulturalne z serca górskiej krainy!

Smaki Podhala - poczuj magię podhalańskich specjałów!
Smaki Podhala - poczuj magię podhalańskich specjałów!
Piwa Regionalne | Okowity | Śliwowice |